Video e rrallë nga Lufta: Thaçi dhe Veseli në malet e Llapushnikut (Video)

Në një video të rrallë të shpërdarë së fundi në rrjetet sociale në kuadër të një dokumentari të realizuar më parë për Grykën e Lllapushnikut shihen edhe presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe Kryeparlamentari, Kadri Veseli.

Veseli dhe Thaçi shihen duke u ngjitur në malet e Llapushnikut në mesin e Ushtarëve të UÇK- së, me uniformë dhe armë në duar.

Shikoni pamjet:

- Advertisement -

MË TË FUNDIT