Video e autobusit me mërgimtarë që u rrokullis në Serbi (VIDEO)

Një autobus nga Kosova është aksidentuar në Krushevac të Serbisë.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 22:00 dhe si pasojë e aksidentit janë lënduar disa udhëtarë.

Raportohet se në momentin që ndodhu aksidenti, në autobus ishin rreth 80 persona që po udhëtonin drejtë Sllovenisë.

Pamje të reja:

/GazetaSinjali/