VIDEO/ Boksieri llapjan “fshinë” çfarë t’i del përpara, shpallet kampion ballkanik

Luftëtari kosovar, Demahmet Sinani është shpallur Kampion Ballkanik.

Ai ka karritur që brenda një nate të fitoj tre meçe në MMA.

Sportisti kosovar ishte i pakonkurentë në kategorinë e tij dhe në fund u shpërblye me titullin kampion.

Sinani është një nga talentët premtues që një ditë pritet të arrij majat e sporteve luftarake.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT