Vidal te Arsenali, flet agjenti

     

    Mediat ishullore kanë raportuar për një marrëveshje në mes të Arsenalit dhe mesfushorit të Juventusit, Arturo Vidal. Vidal që po luan në Copa Amerika me Kilin nuk ka folur rreth kësaj marrëveshje. Është agjenti i tij, Fernando Felicevich, që ka mohuar këtë marrëvshje.

    “Asnjëherë nuk kam kontaktuar me Arsenalin për Arturon”, ka thënë Fernando Felicevich për Radio AM1190 America./Drenicapress/

    .