Veturat në parking mbulohen nga uji në Fushë Kosovë

Reshjet e mëdha të shiut kanë shkaktuar dëme të mëdha në infrastrukturë.

Në lagjen “Britania Home” dhe “Eliza” në Fushë Kosovë niveli i ujit është i lartë edhe në parkingje dhe në hapësirat publike.

Vetuar kanë mbetur në ujë derisa niveli i ujit duket se është shumë i lartë.

Më poshtë pamje nga këto dy lagje të Fushë Kosovës. /IndeksOnline/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT