Veturat ‘dyfishë’ – Pamje të rënda nga aksidenti i tmerrshëm në Arllat ku dyshohet për një të vdekur

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak çastesh në Arllat të Malishevës.

Burime të Ballkani.info bëjnë të ditur dyshimet që së paku një person ka humbur jetën në këtë aksident.

Ballkani.info ka siguruar fotografi dhe video nga vendi i ngjarjes:

- Advertisement -

MË TË FUNDIT