Vetura godet kamionin në Vushtrri (Foto)

Sot në Vushtrri ka ndodhur një aksident. Dëshmitarë nga vendi i ngjarjes i kanë thënë Lajmi.net se ngasësi i veturës është 16-vjeç dhe nuk ka patent shofer.

Mësohet se përveç dëmeve materiale, nuk ka pasur pasoja tjera, ndërsa i aksidentuari është dërguar në spital për tretman mjekësor.

Image

Image

- Advertisement -

MË TË FUNDIT