Vetura aksidenton një grua në Krushë të Vogël

Një mashkull K/Shqiptar gjersa ishte duke drejtuar veturën, ka goditur këmbësoren femër K/Shqiptare.

Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor në spitalin e Prizrenit, transmeton Indeksonline.

Njësitet policore janë duke hetuar rastin.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT