Vetizolohet Lladrovci, bëri testin për Covid-19

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka bërë të ditur se mbrëmë ka pasur shqetësime shëndetësore dhe se ka kërkuar ndihmë mjekësore.

Pas përkujdesjes, ai ka bërë edhe testin për Covid-19, në Klinikën Infektive, njofton Klan Kosova.

“Deri në marrjen e rezultateve, jam vetizoluar”.

Më poshtë mund ta lexoni shkrimin e plotë të tij në Facebook:

- Advertisement -

MË TË FUNDIT