Veseli me tren për në Drenas

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka vendosur që udhëtimin e tij në Drenas sot ta bëjë me tren.

Shefi i parlamentit do të niset me këtë mjet transporti në orën 16:20 nga Fushë-Kosova për në Drenas.

“Kryeparlamentari Kadri Veseli viziton Kompaninë “Infrakos” dhe do të udhëtoj me tren nga Fushë Kosova për në Drenas”, thuhet në njoftimin për media dërguar nga zyra e kryeaparlamentarit. /Telegrafi/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT