Veseli e pi kafen e mëngjesit me dy kandidatët për deputetë nga radhët e partisë së tij (FOTO)

Kreu i PDK-së, Kadri Veseli bashkë me kandidatët për deputetë nga radhët e partisë së tij, Migjen Kelmendi dhe Eliza Hoxha, e kanë pirë kafen e mëngjesit në Kurriz, një nga lokacionet më të frekuentuara të Prishtinës.

Veseli e ka quajtur këtë lokacion simbol të Prishtinës që qenë një dëshmi e vitalitetit dhe forcës së qëndresës së rinisë shqiptare nën robëri, e cila sot në kushtet e lirisë shpërfaqet me talentë që shkëlqejnë në nivel ndërkombëtar të artit e sportit, shkuan Reporteri.net.

“Me Elizën dhe Migjenin u ulëm për të biseduar në një nga kafetë e Kurrizit. Ky lokacion simbol i Prishtinës ka qenë një dëshmi e vitalitetit dhe forcës së qëndresës së rinisë shqiptare nën robëri, e cila sot në kushtet e lirisë shpërfaqet me talentë që shkëlqejnë në nivel ndërkombëtar të artit e sportit.

Shpërndajeni edhe ju që keni kujtime të tilla nga ajo kohë”, ka shkruar Veseli në llogarinë e tij në Facebook. /Reporteri.net

- Advertisement -

MË TË FUNDIT