Vesa Smolica e tepron me zhveshje

Këngëtarja, Vesa Smolica po tregohet e kujdessshme për ndjekësit e saj në Instagram me postime.

Ajo po shihet tejet aktive dhe ne të njëjtën kohë me imazhe provokuese, shkruan portali GazetaBlic.

Me postimin e sapo publikuar ka treguar të brendshmet po ashtu me reçipetat e hapura ka shfaqur pothuajse gjithë gjoksin.

Artistja, nuk ka shkruar ndonjë mbishkrim në postim se a do të publiojë ndonjë projekt të ri muzikor vetëm se ka vendos një emotikon.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com