Vërshime të mëdha në Drenas |Video + Foto

Reshjet e dendura atmosferike që nga dita e djeshme ka bërë që niveli i ujit në Drenas të rritet, shkruan drenicapress.info

Si pasoj e reshjeve një pjesë e Drenasit, afër policisë dhe lumit është vërshuar nga uji.

Si pjesë më e rrezikuar paraqiten ato vendbanime të cilat janë ndërtuar së fundmi afër lumit Drenica.

Fotografitë dhe video të siguruara nga drenicapress.info, mund të vërehet se si toka bujqësore dhe disa vendbanime janë vërshuar nga uji. /Drenica Press/

No description available.

No description available.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT