Veprimi i Ronaldos që po bën shoq në internet (video)

 

Cristiano Ronaldo favorit kryesor për ta fituar “Topin e Artë” në duel me Borusia Dortmund është munduar të bëj njw veprim akrobatik. Por ka dështuar dhe kjo ka bërë bujë në internet.

Disa faqe të njohura për futboll në Facebook e kanë shpërnda videon me mbishkrimin: “Futbollisti më i mirë në botë”!

Fundja edhe Ronaldo është njeri dhe ka të drejt të gaboj./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT