Vendoset data dhe vendi për miqësoren vëllazërore Shqipëri-Kosovë

Pas shumë spekulimeve, është vendosur zyrtarisht që miqësorja në futboll mes Shqipërisë dhe Kosovës të luhet më 29 maj në Cyrih.

Lajmin e ka konfirmuar Federata e Futbollit të Kosovës për Kohën Ditore.

Ditë më parë u tha se Shqipëria nuk kishte arritur të marrë pëlqim nga Zvicra, por tani gjithçka është zyrtare dhe miqësorja do të zhvillohet në Cyrih.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT