Vëllezërit binjak përkrahin vëllaun e tyre në fushë (foto)

Një nga lojtarët kryesor në rrugëtimin e Francës deri në finale ishte Paul Pogba.

Por, këtë herë ylli francez ka një motiv shtesë për të fituar. Pasi në tribuna ka dy vëllezërit binjak, Florentin dhe Mathias.

Të dy janë futbollist, i pari luan për  Saint-Etienne, ndërsa i fundit te klubi skocez, Patrick Thistle.

Vëllezërit binjak të Pogbas përkrahje maksimale për Francën nga tribunat (Foto)

CnB0B2nW8AAtBsM

- Advertisement -

MË TË FUNDIT