Vëllaznimi – Drenica, mbyllet pjesa e parë

Vala Superliga vjen sot me dy ndeshje interesante.

Llapi e sfidon Gjilanin në stadiumin ‘Zahir Pajaziti’ në Podujevë.

Ndeshja tjetër zhvillohet në Gjakovë në mes Vëllaznimit dhe Drenicës.

Drenica është duke pësuar humbje me rezultat minimal 1-0.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT