Vëllau i Tayson Fury e nokauton keq kundërshtarin

Tommy Fury, vëllai i Tyson Fury, ka triumfuar me nokaut mbrëmjen e sontme.

Një grusht i djathtë në fytyrën e kundërshtarit doli të jetë vendimtar në këtë takim.

21-vjeçari ka një seri prej 5 fitoreve dhe zero humbjeve deri më tash.

Siç duket Tommy po ec sigurt drejt hapave të vëllait të tij Tayson.

Më poshtë mund të shikoni pamjet:

- Advertisement -

MË TË FUNDIT