Vdes veterani i UÇK-së

Zenun Elezaj, kryetari i komunës së Klinës ka njoftuar se ka vdekur ish-ushtari i UÇK-së, Skender Bytyqi, i cili njihej me nofkën “Albani”.

Elezaj në një postim në Facebook u ka shprehur ngushëllime familjarëve dhe miqve të të ndjerit.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT