Vdes një person tek ura e shenjtë, po tentohet gjetja e trupit të tij (Video)

Një person thuhet të jetë mbytur tek ura e shenjtë.

Shoqata humanitare “Diaspora” ndodhet në vendin e ngjarjes ku në bashkëpunim me Policinë e Kosovës dhe klubin e zhytjes “Prishtina” po tentojnë të gjejnë trupin e tij.

Raportohet se ngjarja ka ndodhur para më shumë se një ore ku i dyshuari është hedhura nga lartësia e kësaj ure, pa i ditur motivet./Indeksonline/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT