vidç polici në podujevë

Policia e Kosovës ka njoftuar se një burrë ka vdekur, derisa ishte duke udhëtuar me veturë për në perëndim me familjen e tij.

Vdekjen e tij e ka konstatuar ekipi mjekësor, derisa trupi i pajetë është dërguar për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore.

Podujevë, 09.08.2021-06:00. Është raportuar se viktima mashkull kosovar derisa ka qenë me familjen e tij duke udhëtuar me veturë për në perëndim, për një moment i është keqësuar gjendja dhe ka ndërruar jetë. Vdekjen e tij e ka konstatuar ekipi mjekësor”, thuhet në raport.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.