Vdes nga koronavirusi babai i gruas së Milaim Zekës

Përmes një postimi të bërë në rrjetin social Facebook, ish-deputeti kosovar, Milaim Zeka ka njoftuar se si pasojë e COVID-19, ka humbur jetën babai i gruas së tij.

Ky është postimi i Zekës:

Njoftim mortor

Kam humbur njeriun me te dashur te jetes time. Shkoi per ne boten tjeter Sul Qefalija, babai i nuses time.

Nuk ka fjale qe e pershkruan burrerin, intelektin dhe njerezillekun e Tij.

Nuk i perballoi Covidit. Shkoi ne ate bote, duke na lene nje oqean me kujtime!

Prehu ne paqe miku dhe shoku im – Sule Qefalija!

- Advertisement -

MË TË FUNDIT