Vdes në moshë të re 28 vjeçarja nga Vushtrria

Shqipe Cimili-Sokoli nga Vushtrria, ka vdeku dje në moshën 28 vjeçare në Gjermani.

Ndarjen nga jeta të së ndjerës e kanë njoftuar familjarë të saj që kanë shkruar se e ndjera pritet të sillet në Kosovë për lamtumirën e fundit.

“Noftim sot me Daten: 15.03.2021 Te Allahut jemi dhe te ai do kthehemi ju njoftojm se ndrroj Jete Bashkshortja ime Shqiponja Cimili-Sokoli Allahu na Bashkoft ne xhenet Amin. Per vorrim do ju Njoftojm me koh .” ka shkruar bashkëshorti i saj raporton “Jepi Zë”

E ndjera ka lënë pas vetës një fëmijë.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT