Vdes biçiklisti në Podujevë, pas goditjes me veturë

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një të dyshuar, pasi që derisa ishte duke drejtuar kamionetën Fiat me targa lokale, ka goditur biçiklistin, i cili ka vdekur.

Kjo është bërë  e ditur në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Viktima është dërguar në emergjencë në Podujevë, dhe mjeku ka konstatuar vdekjen e tij dhe me vendimin e prokurorit trupi i viktimës është dërguar në obduksion ndërsa i dyshuari në mbajtje.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT