Vdekje e dyshimtë në Mitrovicë

Një person është gjetur pa shenja jete në shkallët e banesës së tij.

Ngjarja siç bën të ditur policia ka ndodhur në rrugën e ‘Kollashinit’ në Mitrovicën e Veriut  në orët e hershme të mëngjesit.

“Një mashkull K/Serb është gjetur pa shenja jete në shkallët e banesës së tij. Vdekja është konstatuar nga ekipi mjekësor dhe me urdhër të prokurorit trupi i pajetë dërgohet në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion”, thuhet në njoftim.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT