Vazhdon tmerri në Siri (foto)

Rusia vazhdon të bombardojë Sirinë, duke lënë civil të vdekur dhe shumë të lënduar.

Fotografitë që na vojnë nga atje janë tmerruese duke parë fytyra të përgjakuar të civilëve të pafajshëm.

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT