Vazhdon fushata kundër Ramiz Lladrovcit (video)

Kandidati i PDK’së për kryetar të Drenasit, Ramiz Lladrovci, pak ditë para balotazhit në këtë komunë, po kompromentohet me anë të një video që po qarkullon nëpër rrjete sociale.

Video në fjalë, e shpërndarë nga Gazeta Monitor, nis me sekuenca nga fjalimet e Lladrovcit, të cilat ndërpriten për shkak të mungesës së shprehjes nga ana e kandidatit të PDK’së, deri pak javë më parë Ambasador i Kosovës në Tiranë.

Më pas, aty shfaqet guraja e Lladrovcit derisa flet për veturat e burrit të saj, dhe për pasurinë e ish-ambasadorit. Ndërkohë se pasqyrohet edhe jeta në varfëri e disa qytetarëve të Drenasit, derisa në pamje shfaqet kulla disa katërshe e familjes Lladrovci.

https://www.dailymotion.com/video/x558b7u_videoja-qe-po-e-kompromenton-ramiz-lladrovcin_news