Varroste djali i Joe Baiden (foto)

Ky është momenti prekës kur zëvendëspresidenti i SHBA, Joe Biden, mezi i mban lotët, ndërsa po përcjell kufomën e djalit të tij të madh në varreza.

Beau Biden, 46 vjeç, vdiq të shtunën, transmeton Indeksonline.

Ai vuante nga kanceri në tru.

Ai la pas gruan Hallie, vajzën Natalie, 11 vjeç dhe djalin 9- vjeçar, Hunter.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT