Varrosi motren, duke u kthyer nga funerali i saj bënë aksident dhe vdes në vend

Një grua ka vdekur në një aksident rrugor, teksa po kthehej nga funeral i motrës së saj. Tereasa Cutler ishte duke udhëtuar me makinën dhe fëmijët e saj, kur automjeti u përplas me një makinë tjetër, raporton Daily Echo.

Cutler 49-vjeçare vdiq si pasojë e këtij aksidenti, ndërsa pasagjerët e tjerë kanë pësuar lëndime të rënda. Familja nga Ringwood, Hampshirem po kthehej nga varrimi i motrës së Terezës, Patricia Woodlan.

Woodlan kishte punuar si një zëdhënëse në shërbimin teknik të ambulancës së jugut, por vdiq pas një sëmundjeje.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT