Valon Behrami niset drejt Premierligës

Valon Behrami është parë sot duke marrë rrugë për Angli. Superylli kosovar e ka braktisur Gjermaninë dhe Hamburgun duke u nisur për Angli.
Behrami brenda disa orëve pritet të prezantohet te skuadra e Premierligës, Watford.

Di Marzio njofton se marrëveshja në parim është arritur dhe se shpejt pritet kalimi i testeve mjekësore.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT