Valdete Daka konsultohet me hetuesit policorë, pak para se të nis rinumërimi i votave

Së shpejti do të nis procesi i rinumërimit të votave me kusht dhe të diasporës për kandidatët për deputetë të AAK-së, shkruan Indeksonline.

Para fillimit, kryetarja e KQZ-së, Valdete Daka është duke u konsultuar me hetuesit policorë, shkruan Indeksonline.

Ndryshe, vendimi për rinumërim u mor në KQZ pas vendosjes së Panelit Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT