Vala Superliga vjen me 4 ndeshje shumë interesante sot

Vala Superliga vjen sot me katër ndeshje, ku secila do të jetë më interesante se tjetra.

Në Mitrovicë, Trepça ’89 pret skuadrën e Lirisë.

Lideri Llapi pret në “Zahir Pajaziti” ekipin e Vllaznisë, derisa Drita është nikoqire e Besës.

Sfida kuqezi luhet në Gjakovë mes Vëllaznimit dhe Drenicës.

Të gjitha ndeshjet fillojnë prej orës 13:00.

Sot
Trepça ’89 – Liria
Vëllaznimi – Drenica
Drita – Besa
Llapi – Vllaznia