Vajza tenton ta puthë me zor në buzë aktorin e njohur Drilon Hoxha, ja si reagon ai (VIDEO)

Në emisionin Kojshia Show, i cili transmetohet sonte në RTK, të ftuar ishin edhe aktori i njohur nga Shqipëria, i cili luan në filmin “Shkëmbi”, Drilon Hoxha si dhe aktorja Ana Lika.


Aktori Drilon Hoxha është befasuar në këtë emision nga një vajzë e cila paraqitet në studio dhe tenton ta puthë atë me zor.

Ndiqeni minutën e 43:40 të emisionit për ta parë këtë moment të sikletshëm për aktorin Drilon Hoxha.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT