Vajza kërkon ndihmë nga Facebook që t’ia gjejnë djalin që e la shtatzënë

   

   

  Në këtë video ndoshta mund të dëgjoni kërkesën më të pazakontë ndonjëherë. Një vajzë është duke kërkuar ndihmë që miqtë e saj në Facebook të gjejnë djaloshin që e la atë shtatzënë

  Natalie Amyot ka një rrëfim prekës sepse po kërkon që ta gjejnë burrin që e la shtatëzanë gjatë pushimeve dhe që u dashurua në shikim të parë, transmeton videon Gazeta Express

  Çifti ishte takuar në natën e fundit të pushimeve të tyre në Maooloolaba të Australisë dhe Natalie u kthye në Francë pas një kohe të bukur në pushime.

  “Takova një djalë shumë të këndshëm dhe rashë në dashuri me të në shikim të parë. Mëngjesin e së nesërmes unë fluturova për në Paris dhe humba telefonin së bashku me numrin e tij në të. E gjashtë javë më vonë kuptova se kam mbetur shtatzënë”, tha ajo