Vajza e Xhemajl Mustafës godet LDK-në: Unë që 20 vjet po kërkoj drejtësi, moti i kam fshi duart prej bashkëpartiakëve të babait

Pas deklaratave të liderit të LDK-së, Isa Mustafa i cili akzuzoi zyrtarët e partisë së tij që nuk po i dalin zot Avdullah Hotit, ka reaguar edhe vajza e ish- veprimtarit të vrarë të kësaj partie, Xhemajl Mustafa.

Berianë Mustafa ka shkruar në facebook se sa mirë po dijnë me e shfajësu veten.

Ajo tha që tash e 20 vjet po kërkon drejtës për vrajsen e babit dhe se moti ka hequr dorë nga bashkë partiakët e babait.

Reagimi i plotë:

Sa mire po dini me shfajesu edhe mbrojte veten…avokate te mire, miliona ne dispozicion per mbrojtje, e te gjithe mekanizmat shtetrore per te tregu qe jeni te pafajshem. E une qe 20 vite as te kush me kerku drejtesi per vrasje te babes nuk po di.

Moti i kam fshi duarte edhe prej bashkepartiakeve te tij.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT