Ushtari i FSK vret veten në parkun e Dragodanit në Prishtinë

Një pjesëtarë i FSK-së, është gjetur pa shenja jete para pak momenteve në parkun e Dragodanit në Prishtinë.

Burime të IndeksOnline bëjnë të ditur se i ndjeri, kishte pasur një zënkë në familje dhe pas kësaj, është drejtuar në parkun e Dragodanit duke bërë vetëvrasje.

IndeksOnline mëson se bëhet fjalë për Guner Murati, pjesëtarë i FSK-së.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT