United zyrtarizon transferin e ri

 

Manchester United ka bindur Borussia Dortmundin që ta shes mesfushorin Henrikh Mkhitarian.

Armeni largohet nga Borussia Dortmund pas tre sezonave të shkëlqyera duke qenë njëri nga lojtarët më të mirë te gjermanët.

Ky është transferimi i tretë të United pas Eric Baily dhe Zlatan Ibrahimovic./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT