United – West Ham, formacionet zyrtare

Përballja mes Manchester Unitedit dhe West Hamit u rikthye shpejt, por këtë herë në kuadër ELF Cup.

Formacioni i Man Utd: De Gea; Valencia, Rojo, Jones, Shaw; Carrick, Herrera; Mkhitaryan, Rooney, Martial; Ibrahimovic.

Formacioni i West Hamit: Adrian, Reid, Cresswell, Feghouli, Kouyate, Obiang, Ogbonna, Fletcher, Payet, Antonio, Fernandes.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT