United rrit ofertën për mesfushorin brazilian

Jose Mourinjo nuk heq dorë nga mesfoshori i Monacos, Fabiano.

Sipas medieve angleze, United ka bërë një ofertë të re te Monaco në vlerë prej 50 milion euro.

Mesfushori nga Brazili ka shkëlqyer sezonin e fundit dhe Mou e dëshiron në skuadër./Drenicapress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT