United në Torino për mbrojtësin e djathtë

 

Pas transferimit të mesfushorit, Memphis Depay, Manchester United është duke u interesuar për transferimin e një mbrojtësi cilësor për krahun e djathtë.

Sipas mediave italiane, trajneri i Manchester United, Luis van Gal, i ka vënë syrin transferimit të mbrojtësit të Torinos, Matteo Darmian.

Për Dramian, Torino kërkon 20 milion euro, dhe për të interesim ka shprehur edhe Bayren Munich./Drenicapress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT