United në rundin tjetër të Europa League (video)

Manchester United ka shënuar fitore në udhëtim te Zorya në Ukrainë.

Të zgjedhurit e Mourinjos fituan me rezultat 2-0 me golat e Mkhitarian dhe Ibrahimovic në pjesën e dytë.

Nga Grupi A për në fazën tjetër shkojnë Fenerbahce dhe Manchester Unuted./Drenicapress.info/

https://www.youtube.com/watch?v=SLnTrNb3Eyc

- Advertisement -

MË TË FUNDIT