United me katër mungesa ndaj Crystal Palace

 

Manchester United do të ndeshet me Crystal Palace në kuadër të xhiros së 16-të në Premier League.

Skuadra e Jose Mournjos në këtë dule do të jetë pa Mkhitaryan, Shaë, Smalling dhe Valencia shkaku i kartonëve të verdhë.

Përkundër mungesave portugezi ka thënë se United luan vetëm për fitore./Drenicapress.info/