United fitore në minutën e fundit (video)

Manchester United ka rrëmbyer tri pikë të reja në udhëtim te Njukasëll.
Futbollistët e Luis van Gal kanë përfituar nga një gabim i portierit vendas për të shënuar fitore minimale.
Po zhvillohej minuta e fundit kur Wayne Rooney hyri në zonë të rreptësisë dhe portieri Tim Crul për ta larguar topin e dërgoi në drejtim të Ashley Young, dhe ky i fundit përfitoi dhe e dërgoj në rrjetë.
Me këto tri pikë të reja United arrinë në kuotën e 53 pikë dhe zë pozitën e katërt në Premier League./DrenicaPress/

https://www.youtube.com/watch?v=6edrATu1SBg

- Advertisement -

MË TË FUNDIT