United e Chlesea pas Pedros, ofrojnë 30 milion euro

Sipas gazetës spanjolle AS, Manchester United dhe Chelsea janë të interesuara për shërbimet e sulmuesit anësor të Barcelonës, Pedro.
Pedros i skadon kontrata në vitin tjetër, dhe për të dy klubet angleze janë të hatshme të ofrojnë 30 milion euro.
Pedro nuk po gjenë hapsira te Barca, pasi ka një konkurencë të madhe me Neymar e Suarez, kurse me Messin nuk diskutohet./DrenicaPress/
- Advertisement -

MË TË FUNDIT