United 50 milion euro për këtë futbollist!

Mediat franceze shkruajnë se Manchester United është në bisedime me Monacon për transferimin e sulmuesit të Monacos, Anathony Martial.

Le Parisien raporton se marrëveshja me sulmuesin 19-vjeçar është arritur, dhe po finalizohet marrëveshja edhe me Monacon për rreth 50 milion euro.

United ka larguar sot dy futbollistë, Januzajn dhe Chichariton, dhe i duhet një sulmues për ta plotësuar skuadrën në fazen sulmuese./DrenicaPress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT