“Unë jam k*rvar vetë”- Flet vjehrri që kapi “mat” nusen e djalit me të dashurin dhe i publikoi videon intime: Këto janë çështje që…

Në javën që lamë pas opinion publik u trondit nga një ngjarje e rëndë, sa morale aq edhe ligjore. Një vajzë e re u kap mat nga vjehrri dhe vjehrra me të dashurin e saj në krevat.

Ata e filmuan dhe videoja u bë virale në media dhe rrjetet sociale.

Vjehrri, i cili ditën kur kapi nusen e djalit me të dashurin, ishte i revoltuar, disa dite me vone, ai shfaqet i qete, ndërsa thotë se çështja është familjare dhe nuk pranon të japë më shume detaje.

Në videon e publikuar ai dëgjohet të thotë se “unë jam k*rvar vete”, ndërsa e shan dhe e ofendon vajzën.

“Nuk kam asnjë lloj prononcimi, asnjë gjë. Këto janë çështje familjare, probleme familjare”, tha ai kur u pyet nga gazetarja e emisionit “Piranjat” në Abc.

Kur gazetarja i thotë se çështja është bërë publike, ai thotë: “Le të bëhet edhe publike dhe ju shumë faleminderit, por nuk kam asnjë lloj prononcimi”.

“Ik moj me gjithë jetën, mu në p*th s*mës të shkojnë”, thotë një i afërm i kësaj familje.

Ndërsa vajza, pas ngjarjes shprehet e tronditur: “Më kanë kapur nga flokët, më kanë sharë, më kanë folur me fjalë të pista”, tha e reja.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT