U tha se Pique e tradhtoi Shakiran me të, kjo është nëna e Gavit

Sot dhe dje u përfol shumë në rrjetet sociale për një krizë të mundshme të lidhjes në mes të futbollistit Gerard Pique dhe këngëtares Shakira.

Madje, u tha se mbrojtësi spanjoll e ka tradhtuar këngëtaren kolumbiane, e cila e ka kuptuar këtë.

E sot, mediat spanjolle kanë shkuar edhe më larg, duke e zbuluar një lajm shokues.

Sipas tyre, Pique e ka tradhtuar të dashurën e tij, me të cilën është në lidhje qe 12 vjet dhe me të cilën i ka dy fëmijë, me nënën e bashkëlojtarit të tij, Gavi.

Mediat spanjolle kanë publikuar edhe fotografitë e nënës së Gavit.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT