Këngëtari Muhamet Sejdiu u infektua me Covid-19 bashkë e bashkëshorte e tij në muaji mars.

Por, nuk kalojë shumë kohë dhe ai njoftoj miqt dhe adhuruesit e tij, se ai dhe guraja e mposhtën virusin., shkruan Indeksonline.

Dhe artisti i njohur ka zgjedhur që këngën e fundit që publikoj bashkë me videoklip të ia kushtoj stafit mjekësor si shenjë falënderim për gjithë punë që kanë bërë gjatë periudhës së pandemisë.

Videoklipi i këngës u xhirua në oborrin e QKUK- Klinika Infektive.

Më poshtë projekti i ri bashkë me klip: