U nisën! Rruga e “hajrit” (Foto)

Na ndajnë vetëm edhe një ditë nga finalja e madhe e Ligës së Kampionëve. Dy skuadrat finaliste, Barcelona dhe Juventusi kanë marrë rrugën para pak minutash për Berlin.

Dy gjigandët evropianë janë përcjellur në aeroportet e tyre nga qindra fansa të cilët i kanë uruar rrugën e “hajrit”.

Barcelona ishte komplete në këtë udhëtim, ndërsa te Juventusi nuk ka udhëtuar fare Chiellini.

Në vazhdim mund të shikoni disa nga fotot para nisjes për në Gjermani.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT