U nda nga Don Xhoni pak ditë më parë, modelja ruse shfaqet në momente intime me një tjetër

Reperi i njohur, Don Xhoni dhe partnerja ruse, Ariana i dhanë fund lidhjes pak ditë më parë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë dyshja me përmes një postimi në rrjete sociale.

Mirëpo, ndonëse kanë kaluar vetëm pak ditë, duket se modelja ka vazhduar me jetën e saj. Së fundmi, ajo ka publikuar në Instastory një foto krah dikujt tjetër. Nuk dihet se kush është djali në foto, por dyshja shfaqen në një moment intim në pishinë.

“Thjesht një moment”, ka shkruar Ariana përmbi foto.

Sakaq, nuk dihet se si ka reaguar Don Xhoni pas këtij imazhi, por gjithçka mbetet për t’u parë në vazhdim.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT